Všeobecné informace

Všeobecné informace

 Chorvatsko

Vzhledem k tomu, že Chorvatsko navštíví minimálně 600 tisíc českých turistů ročně, tak není nutné tuto zemi nějak zvlášť moc představovat.

Z vlastní zkušenosti víme, že krásné počasí bývá v Chorvatsku nejen v hlavní sezóně, ale i mimo ni, a zejména pro ty, kteří chtějí strávit v chorvatských regionech aktivní dovolenou vyplněnou výlety za poznáním, je přímo ideální volit termíny mimo hlavní sezónu.
V období května, června či září je tam totiž většinou příjemně teplo, volné pláže, klidné večery, v červnu či září se dá bez problémů i koupat… Kromě toho je možné v tomto období navštívit různá místa bez davů turistů, a také jsou zde příznivější ceny za ubytování, pohonné hmoty, výlety či nákupy, než jak je tomu v hlavní turistické sezóně.

V nabídce máme různá letoviska a dokážeme každému natipovat dovolenou dle jeho představ a požadavků na míru. Někdo vyžaduje zábavu a sport, ale jak jsme sami zjistili, tak hodně turistů vyžaduje hlavně klid a odpočinek. Některé apartmány jsou přímo šité na míru hlavně pro rodiny s dětmi, a to i pro více rodin najednou.

Naší “srdeční záležitostí“ je ubytování v oblasti Kvarneru a Dalmácie, nicméně jsme schopni Vám zajistit ubytování i jiných oblastech Chorvatska. Rádi bychom Vás rovněž upozornili, že především v hlavní sezóně poptávka na ubytování v atraktivních lokalitách mnohdy převyšuje nabídku, a proto doporučujeme Všem našim klientům, aby si svoji dovolenou vybírali s předstihem.

 

Informace pro turisty

Cesta do Chorvatska po vlastní ose

Na cestu autem do Chorvatska vám dáme přesný popis trasy s vyznačením apartmánu, který jste si rezervovali. Sdělíme vám výši dálničních poplatků a pohonných hmot a aktuální kurz kuny či eura.

Vyberte si jakýkoliv den v týdnu

Stále více návštěvníků Chorvatska využívá jiné termíny, než je sobota, kdy je na silnicích velký provoz a odpočivadla jsou přeplněna nejen v noci, ale i přes den. Do mnoha apartmánů  můžete přijet v jakýkoliv den v týdnu. Jen je nutné si tyto apartmány rezervovat s dostatečným předstihem. Jedná se především o pobyty na více než 10 dní.

Nabídka ubytování

V naší nabídce najdete více než 50 smluvních apartmánových domů v různých částech Chorvatska, z nichž si můžete vybrat ten, který nejlépe odpovídá Vašim představám. 

Nestyďte se a klikněte na aktivní odkazy - najdete tam charakteristiky jednotlivých regionů, letovisek, stejně jako i vlastní nabídku našich smluvních apartmánů, včetně rozsáhlé fotogalerie. Věříme, že v naší nabídce najdete přesně to, co hledáte.

Bližší informace o vybavenosti našich nabízených apartmánů najdete přímo v popisu jednotlivých apartmánů.
Majitelé našich smluvních apartmánů Vám budou, až na výjimky, po celou dobu Vaší dovolené plně k dispozici.