Dovolená Chorvatsko, Střední Dalmácie, Sevid, apartmánový dům 1

Sevid, apartmánový dům 1

Sevid, app. 1

Charakteristika objektu:

  • Počet apartmánů: 6

  • Počet podlaží: 4

  • Klimatizace: ---

  • SAT/TV: Ano

  • Wi-Fi: Ano

  • Gril: Ano

  • Parkování: Ano

  • Výhled na moře: Ano

 

Apartmány se nachází přímo u moře (10 m) a jsou luxusně zařízené, každý má velkou terasu s výhledem na křišťálově čisté moře s možností rybaření, jako služba navíc je nabízena možnost potápění a výlety lodí. Každý apartmán má vlastní parkovací místo. Pro všechny hosty s pobytem delším než 10 dnů a více uspořádá domácí pravou dalmáckou večeři s místními specialitami.

Kuchyně jsou vybaveny všemi nezbytnými doplňky pro přípravu a podávání pokrmů (k dispozici je větší lednice s mrazákem, sporák s pečící troubou nebo varná deska, rychlovarná konvice). Ve vybavení je ložní prádlo. 

 

Apartmán 1: pro 5 - 6 osob, 1. patro, rozloha 90 m2
Vybavení: 2 ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá se třemi samostatnými lůžky), obytná místnost je vybavená kuchyňskou linkou a jídelním koutem, koupelna s wc a vanou, samostatné wc, velká terasa - 35 m2 s výhledem na moře.

Cena: na dotaz

Apartmán 2: pro 4 - 5 osob, 1. patro, rozloha 70 m2
Vybavení: 2 ložnice (jedna s manželskou postelí, v druhé jsou dvě oddělená lůžka), v obytné místnosti je rozkládací pohovka pro 2 osoby, spolu s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, koupelna s wc a sprchovým koutem, terasa s výhledem do zahrady a na moře

Cena: na dotaz

Apartmán 3: pro 5 - 6 osob, 2. patro, rozloha 90 m2 
Vybavení: 2 ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá se třemi samostatnými lůžky), obytná místnost je vybavená kuchyňskou linkou a jídelním koutem, koupelna s wc a sprchovým koutem, velká terasa - 25 m2 s výhledem na moře.

Cena: na dotaz

Apartmán 4: studio pro 2 osoby, 2. patro, rozloha 35 m2  
Vybavení: obytná místnost s lůžkem pro 2 osoby je vybavená kuchyňskou linkou a jídelním koutem (malá lednička + varná deska), koupelna se sprchovým koutem a wc, terasa s výhledem na moře.

Cena: na dotaz

Apartmán 5: pro 5 - 6 osob, 3. patro - podkroví, rozloha 90 m2
Vybavení: 2 ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá se třemi samostatnými lůžky), obytná místnost je vybavená kuchyňskou linkou a jídelním koutem, koupelna se sprchovým koutem a wc, samostatné wc, terasa - 25 m2 s výhledem na moře.

Cena: na dotaz

Apartmán 6: studio pro 2 osoby, 3. patro - podkroví, rozloha 35 m2  
Vybavení: obytná místnost s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby je vybavená kuchyňskou linkou a jídelním koutem (menší lednice + varná deska), koupelna s vanou a wc, terasa s výhledem na moře.

Cena: na dotaz