Dovolená Chorvatsko, Kvarner, ostrov Pag, Jakišnica

Jakišnica

Jakišnica je klidná vesnička v severozápadní části ostrova Pag. Rozprostírá se kolem jedné větší zátoky, kde je situván i malý místní přístav. Nicméně v okolí se nachází ještě řada dalších oblázkových pláží s jemným pískem na dne moře a pozvolným vstupem do moře, vhodné i pro malé děti. Starší děti i dospělí ocení v Potočnici bohatost podmořského života, protože tu jsou skvělé podmínky pro šnorchlování. Přímo v Jakišnici je část pobřeží tvořena skalisky, kde jsou mezi nimi vybetonované plácky, které mohou poskytnout opravdové soukromí.

Vybavenost lokality

V Jakišnici se nachází místní market, pekárna, kavárna a 4 restaurace, za ostatním vybavením se dojíždí do města Novalja, kde se nachází levné supermarkety, čerpací stanice, tržnice, směnárny, řada restaurací a kaváren, lékař. Poblíž Novalji je i známé zábavní středisko Zrče s vyhlášenými diskotékami.

 Nabídka ubytování v letovisku Jakišnica: 

Jakišnica App1
 

Jakišnica Apartmánový dům 1

Počet apartmánů: 4

Vzdálenost od moře: 150 m

Cena: od 40 €

Více informací
Jakišnica App dům 2 

Jakišnica Apartmánový dům 2

Počet apartmánů: 2

Vzdálenost od moře: 250 m

Cena: od x €

Více informací

Líbil se vám některý z námi nabízených apartmánových domů v této lokalitě? Chtěli byste tady strávit dovolenou? V tom případě nám prosím vyplňte přiložený poptávkový formulář a my Vám zjistíme dostupnost ubytování u našich smluvních partnerů v Chorvatsku.

Poptávkový formulář zde.