Dovolená Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Igrane

Igrane

Igrane  je malé městečko, které leží cca 19 km jižně od Makarské. Jedná se o malou a klidnou turistickou destinaci, která administrativně patří pod Opčinu Podgora. Igrane je ideálním místem pro dovolenou pro rodiny s dětmi, protože se zde nachází dlouhá písečná i oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře.

Milovníci památek v Igrane jistě ocení především turisticky vyhledávaný kostel sv. Michaela, stejně jako i kostel Panny Marie od Ružarija a věž Zale.

Igrane, stejně jako i řada obdobných lokalit, nabízí řadu typických letních sportovních aktivit jako je koupání, potápění, rybaření, ale na druhou stranu je zde možnost si také zahrát minigolf nebo se projet na kole po malebné krajině. Zážitkem může být i návštěva některé z místních kaváren, obchůdků, restaurací nebo se jen tak projít po  místní promenádě. V Igrane naleznete také přístav, ze kterého je možné se vypravit na lodní výlet do jiných měst na pevnine či na protilehlý ostrov Hvar.

Další obchody, včetně obchodních řetězců jsou situovány ve větších centrech, jako je Podgora, Tučepi či Makarská. Nejbližší čerpací stanice PHM je pak umístěna v Podgoře nebo Makarské.

Typy na výlet: Makarská, Podgora, ostrov Hvar, pohoří Biokovo

 Nabídka ubytování v letovisku Igrane:

   

Igrane Apartmánový dům 1

Počet apartmánů: 1

Vzdálenost od moře: x m

Cena: od 60 €

 Více informací