Fiesta M

Fiesta M, Bulharsko, Burgas, Slunečné Pobřeží, 11.9.2018, All inclusive
Číslo zájezdu: 136969459

Fiesta M

Bulharsko » Burgas » Slunečné Pobřeží

, Hotel starstarstarstar

FM


Fiesta M

Termín:

11.9.2018 - 18.9.2018
Další termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Brno0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
11 890 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Fiesta M Hotel
Ubytování
Vybavení jednolůžkového pokoje: telefon, TV, Wi-Fi, mini-bar, trezor za poplatek, koupelna se sprchou a záchodem, fén, klimatizace, balkón.
Poloha
Tento stylový, moderní komplex nabízí relaxaci a komfortní ubytování v nádherném prostředí. Nachází se 10 metru od pláže v severní části slunečného pobřeží.
Vybavení
recepce, parkoviště, výtah, restaurace, bar, lobby bar, bazénový bar, venkovní nevyhřívaný bazén s lehátky a slunečníky, spa centrum, fitness, V našem hotelu je také samostatný oddíl pro děti s bazénem. Tento hotel je zařízen také pro handicapované osoby. Můžete využít trezor za poplatek na recepci nebo na pokoji, nebo pokojových služeb za poplatek. Můžete také využít masáže u bazénu za poplatek.
Vybavení dvoulůžkového pokoje je stejné jako u jednolůžkového pokoje. Studio má také stejné zařízení jako výše uvedené pokoje. Tento pokoj je vybaven pro 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Na pokojích je možno využívat Wi-Fi připojení. Pok
Naše restaurace vás chce nalákat na kulinářské speciality, které připravuje náš šéfkuchař přímo před Vámi v příjemném prostředí. Nabízíme bulharskou a mezinárodní kuchyni nejvyšší kvality a různá vína.
Sport a zábava
Ideální pro odpočinek u bazénu s drinkem z jednoho z hotelových barů, nebo procházet se kolem písečné pláže a nebo přes centrum letoviska. Můžete surfovat na internetu v našem klubu nebo pomocí Wi-Fi připojení. Náš lobby bar je ideální řešení pro deštivé časy, nebo pro ty, kteří byli dlouho na slunci a potřebují nějaké občerstvení. Můžete také strávit nějaký čas v okolním hotelovém baru a užívat si krásného moře, výhled, čerstvý vzduch a sluníčko. V našem hotelu si můžete zahrát také billiard za poplatek nebo stolní tennis. Můžete také využít půjčovny aut.
Letecká společnost Travel Service. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Burgasu z Prahy, Brna nebo Ostravy, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, transfer letiště - hotel - letiště, služby česky hovořícího delegáta, pojištění CK proti insolvenci, palivový příplatek a letištní a bezpečnostní taxy.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, případný palivový doplatek.
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Brno, Ostrava) do Burgasu, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - den návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Burgasu, let na trase do Prahy (Brna Ostravy)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Palma Travel Touroperator a.s., IČ 24830968.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK