CA CESTYs - o nás

CA CESTYs - o nás

 

Vítejte na stránkách cestovní agentury CESTYs (dříve CROATIP), která vznikla na doporučení našich přátel, kterým jsme zajistili a vytipovali ubytování v Chorvatsku. Toto bylo i naším původním záměrem a z toho vznikl i náš  původní název. Vzhlem k tomu, že pro mnoho lidí byl tento název zavádějící a řada lidí si myslela, že zajišťujeme zájezdy pouze do Chorvatska, rozhodli jsme se proto, že od 1.12.2016 změníme název i firemní statut a stává se z nás CA CESTYs, s.r.o. Je to také proto, že chceme nadále růst a do budoucna chystáme ještě další změny, kterými bychom rádi oslovili nejen cestovatelskou veřejnost.

V současné době naše cestovní agentura nabízí nejen ubytování v soukromí u našich chorvatských partnerů, ale zároveň si u nás můžete vybrat i z široké nabídky zájezdů více než 250 cestovních kanceláří z ČR, Německa a Rakouska, které zastupujeme. Všechny námi nabízené tuzemské CK jsou povinně pojištěny proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb. Při koupi zájezdu u nás nezaplatíte ani o korunu více, než u pořádající CK. V rámci naší nabídky garantujeme nejen katalogové ceny, ale i všechny slevy a výhody, které tyto CK poskytují. U nás navíc dostanete ke každému zájezdu malý dárek, který pro Vás může být překvapením.

V případě Vašeho zájmu Vás rádi přivítáme v naší CA, kde Vám pomůžeme s výběrem dovolené dle Vašich požadavků a představ. Jsme si vědomi toho, že dovolenou si nikdo nevybere během chvíle, a proto našim zákazníkům nabízíme individuální termíny i mimo pracovní dobu. Pokud máte možnost připojení na internet, jsme ochotni, v Brně a okolí, přijet k Vám a prostřednictvím našeho systému, kde máme široký výběr zájezdů do celého světa, společně vybrat ten nejvhodnější právě pro Vás. Můžete nám také napsat vaše požadavky a my se Vám pokusíme nabídnout tu správnou dovolenou. Také si můžete vybrat některý z řady katalogů a v klidu domova si sami najít cíl Vaší cesty. Poté stačí vyplnit náš rezervační formulář a my pro Vás zajistíme vše potřebné. Pokud si nevíte rady, jsme Vám kdykoliv k dispozici na některém z uvedených kontaktů nebo u nás v kanceláři.

Přejeme všem příjemnou a ničím nerušenou dovolenou kdekoliv na naší krásné planetě. Naší prioritou je to, aby se k nám spokojený klient vždy rád vracel.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Tým cestovní agentury CA CESTYs